Apetit speciál Grilování

Grilovací sezóna právě začíná. A speciál, který má pro vás spoustu receptů, rad a tipů na tu nejúžasnejší party, je tady. Přináší inspiraci, jak připravit to nejlepší maso, ale nejen to. S naším speciálem zvládnete na grilu například i pizzu, ovocné zákusky nebo chleba. A navíc přidáme ještě grilovací hity ze všech koutů světa.

  • 69,90 Kč
Apetit Český speciál

Obsah čísla

Koktejl ze světa gastronomie

Žhavé novinky Tipy pro všechny, kteří hledají, co by ještě ugrilovali a jaké nástroje na to použijí.

Šéfkuchař o mase Jaký kousek masa by si Jan Punčochář ugriloval, kdyby měl být jeho poslední? A kdy maso ne/solit a proč?

Inspirace Co všechno se dá grilovat a jaký druh paliva zvolit?

Co dovede gril Nejen maso, ale klidně i pizzu či božské ovocné zákusky. 

Královská disciplína Staňte se mistrem steaků s naším přehledným rozdělením hovězího masa a vychytávkami renomovaných řezníků.Uhlí, nebo plyn? Koupit gril může být pořádný oříšek. Poradíme vám, podle čeho vybírat. 

Jeden lepší než druhý Hamburger a párek v rohlíku ocení především vaše dospívající děti. Naučíme vás dělat ty nejlepší pod sluncem.

Pozvěte rodinu Uspořádejte oběd po širým nebem a nabídněte svým nejbližším rybu, grilované cukety a papriky nebo oblíbené kuřecí satay.

Nápoje z přírody 3x ,zahradní‘ limonáda.     

Grilparáda To nejlepší z osvědčené klasiky plus něco navíc.

Tohle už budete chtít napořád Uzený rostbíf, české ryby, mega chipsy a vepřové od čumáčku po ocásek. A jako sladká tečka meloun u grilu. 

Pořádná nakládačka Chuťově výrazné doplňky v podobě nakládané zeleniny, čatní či omáčky jsou jako doplněk k masu jedinečné.     

Rozpalte to světově My jsme hledali inspiraci na všech kontinentech, vy si můžete pochutnat na kuřeti piri-piri nebo kotletě s batátovými hranolky.     

Objevte své pivo Náš národní nápoj má co nabídnout.